Uuendused + Kas “Covid aastate” finishisirge!?

Lean-Agile Tootmisjuhtimise Õppematerjalid laual
Andres

Andres

Uuendused + Kas “Covid aastate” finishisirge!?

Uuendused + Kas “Covid aastate” finishisirge!?

Uuendused + Kas “Covid aastate” finishisirge!?

Uuendused + Kas “Covid aastate” finishisirge!?

Uuendused + Kas “Covid aastate” finishisirge!?

Jagan Sinuga arenguid! Mõnest uuendusest saab olulist kasu –  Uudisel allpool. 

Lugedes ja tunnistades viimase aja tööjõu, tarneahela, ressursside korraldamise tõsisemaid väljakutseid, otsustasin nobedalt avada Lean-Agile tootmisjuhtimise koolituse kevadesse ja riskid suuremad, aega oli mõnevõrra vähe. Praegu on oluline osa grupist koos, aga ruumi on veel. 

Võimalik, et juhtimises, ettevõtluses on viimase 2 aasta nõudlikeim periood?!

Oleme 2 aasta ja covid ajastuga kohanenud, aga just hetkel on tõenäoliselt keerukam.  

Nimelt pole ma ise 2 “covid aasta” jooksul oma lähikonnas nõnda palju haigestumisi kohanud. Selle valimi alusel julgen järeldada, et probleem on sarnane ettevõtetes, kollektiivides. Põdemine on küll kergem, aga piisav, et olla rivist väljas. Panus jääb andamata, töö ja tegemised on raskendatud. 

See muudab osalemise ka koolitustel keerulisemaks. Samas õppima ja arenema peab, see on osa iseõppivast organisatsioonist.

All mõned muudatused ja tegurid, mis aitavad otsustada ja mõelda veelkorra selle peale, et õige fookusega organisatsiooni harimine, arandamine ei tohi kunagi tegemata jääda. Eriti keerulistel aegadel. 

Koolitustoetus kuni 80% on võimalik!

Töötukassa meetmed aitavad meid tööjõuturu vajadustega ja majandusolukorraga kohaneda. Loe minu koolituse täiendkoolitus standardile vastavusest. Opstar Profit ja tootmisjuhtimine.ee registreeris end täiendkoolitajaks.

Õppekava õpiväljundid

Lean-Agile tootmisjuhtimise õppekavale on formuleeritud õpiväljundid. Täienenud õppekorralduse alused ja uuenenud õppekeskkond. Teooria ja parimad praktikad käsikäes. Paneme asjad juhtuma!

Pildigalerii meenutustega

Olen täiendanud kodulehte ja lisanud pildialerii väikeste pildikestega. Meil on konstruktiivsed ja sisukad vestlused, kogemised, ajad ning hetked. 

Tule liitu meiega!

3 kuuga ja reaalse parendusprojektiga saavutab ressursside juhtimises palju. Ära lase võimalust sügisesse, liitu meie grupiga. Vaata kindlasti ka osalejate arvamusi siit.

Kõik “tootmised” on teenused ja teenindus!

Hetkel registreerunud osalejad esindavad nii ehitussektorit, puidutööstussektorit, toiduainete, metallitoodete tootmist- turustamist, kõrgusesse tõstmisteenust ja reklaami disaini ja tootmist- paigaldamist. On nii seeria- ja masstootmise, projekttootmise kui ka eritoodete tootmise edindajad. 
Koolitusega Tutvuda ja Registreeruda saab siin
 

Jagan neid mõtteid:

Teabelisti abil oled uuendustega kursis. Ma ei postita palju ja eelistusi saad alati muuuta. Paneme asjad juhtuma!

LEAN või mitte LEAN. Hoiame asjad lihtsad ja teeme seda, mida vaja – Paneme asjad juhtuma! Always Better Than Before.

Andres Kase

Maleski muudab “ettur” mängu seisu! Oskamaks rakendada õigeid meetmeid ja käike, tuleb tunda konteksti, teada ressursside võimekust, eesmärke ja mitmeid muid tegureid. Kui õpetaja seda teab, oskab ta sind paremini suunata!

Andres Kase

Andres on eelkõige strateegiliselt mõtlev ja tegutsev praktik-elluviija. Andresel on pikaajalised kogemused ja põhjalikud teadmised tootmis- ja tööstusjuhtimise alal. 

Andres on kogemust saanud ja oma teadmisi rakendanud aastakümnete jooksul mitmes väiksemas ja suuremas tehases nii spetsialisti, keskastmejuhi kui ka tippjuhina. Kogemuspagasis nii toiduaine-, elektroonika-, metalli- kui ka puidutööstuse juhtimist. 

Andres omab muuhulgas LEAN juhtimise praktilist kogemust alates 2003. aastast. Rakendanud aastakümnete jooksul mitmes suuremas tehases nii spetsialisti, kesk-, kui ka tippjuhina. Aastaid ka koolitajana. 

Ta teab, et oluline on rakendada õigeid meetmeid asjakohaselt ettevõtte süsteemidele ning tunda konteksti, ressursse, eesmärki ja muid tegureid. Teab, millal saab rakendada LEAN-meetodit, millal osa sellest või millal LEAN meetod asjakohane ei olegi.

Tasakaalustamaks teooriat ja praktikat ei panusta Andres vaid klientide koolitamisele – tema põhitegevuste hulka kuulub juhtimise süstematiseerimine, tööstuse praktiline nõustamine, tootmisjuhtimise õpetamine ja juhtimisteenuse osutamine.

Loe mida arvavad osalejad Andrese koolitusstiilist. Ta teeb asjad selgeks! 

Mind leiab