Tootmisjuhtimise koolitus alustab 5. korda

Tootmisjuhtimise koolitus
Andres

Andres

Tootmisjuhtimise koolitus alustab 5. korda

Tootmisjuhtimise koolitus alustab 5. korda

Tootmisjuhtimise koolitus alustab 5. korda

Tootmisjuhtimise koolitus alustab 5. korda

Opstar Profit OÜ – Tõhus, Sisuline, Toimiv.

TÕHUS, PRAKTILINE, ELLUVIIV TOOTMISJUHTIMISE KOOLITUS ALUSTAB 5. KORDA!

HEA ETTEVÕTJA!

OPSTAR PROFIT alustab rakendusliku tootmisjuhtimise koolitusega 17. oktoobril.

Ajas kohanev tootmisjuhtimise koolitus, kus 4 aastaga Viljandis teadmisi saanud, arendanud, kinnistanud pea 50 erineva tasandi tootmisjuhti/spetsialisti, alustab minijuubelit tähistades taas. Osalenud puidutööstus, masina- ja aparaaditööstus, metallitööstus ja innovaatilised, spetsiifilisemad projektitüüpi tootmisettevõtted (AS VMT Tehased, Natural AS, Cleveron OÜ, Bestra Engineering AS, Viljandi Aken ja Uks AS, OÜ Puidukoda, Kolmeks AS, jpt – vaata kindlasti koolituse koduleheltosalejate ja klientide tagasisidet). Muuhulgas arendatakse tugevat, väärtusahelaga integreeritud, agiilset tootmisorganisatsiooni.

8 päeva asemel nüüd 9 – fookus, terviklikkus, detailid ja sidusus.

PRAKTILINE & ELLUVIIV – LÄHEDAL

Ettevõttele on kõige olulisem plaanide teostumine, nõudlusega kohanemine ja asjade sisuliselt toimima panemine.Tänu korraldaja laiapõhjalisele, integreeritud juhtimiskogemusele eelkõige praktikuna, seejärel koolitajana, nõustajana  saab koolitusel seda edastada. Koolitusel puudub raiskamine – kesksel kohal on väärtus ja tulemus! Tegemist on LEAN tootmismudelit rakendava koolitusega, sisaldades endas seostatud kujul vaid vajalikku. Ajaliselt piisavalt pikk, et mõjutada tulemust ja õige toimumissagedusega, et mitte kaotada kontrolli. Tegelikult areneb juht koos oma organisatsiooni osaga, sest juhi eemalviibimisel harjutab organisatsioon süsteemset ja juhendatud iseseisvust.

TEADMISTE KOHENE RAKENDUS

Praktilisus eelkõige! Teadmised ja uued kogemused rakendatakse koheselt koolituse käigus. Osaleja teostab mitmekülgse parendusprojekti olulisel teemal oma vastutusalas. Arendades kombineeritult nii TJ teadmisi kui ka praktilisi oskusi ühendamaks strateegilist-, taktikalist- ja operatiivset perspektiivi. Meetod tõhustab õpitu omandamist ja kohene rakendamine ettevõttes kannab investeeritud väärtuse koheselt, ilma raiskamiseta, ettevõtte protsessidesse. Tulemused on faktiliselt tunnetatavad.

KELLELE MÕELDUD?

Tootmisjuhtimise koolitus on suurema ettevõtte kesk- ja operatiivtasandi juhtidele, ja väikeste- ja keskmise suurusega ettevõtete tootmisjuhtidele, /-juhtidele, meistritele. Programm ja teadmine sobib ka teenindusettevõtetele ja ahela teistele võtmeisikutele(ostujuhid, laojuhid, projektijuhid, protsessiinsenerid, spetsialsitid). 

PROGRAMMI SOBIVUS LAIALDASEM – SISU TOOTMIS- JA TÖÖSTUSJUHTIMISEST

LEAN, 20 Keys, Six Sigma, TOC(Theory Of Constraints), DFT(Demand Flow Technology), TPS(Toyota Production System) on oma juurtega tootmisest ja tänasel päeval kasutusel laialdasemalt – paljud tootmisjuhtimiseprintsiibid, -süsteemid, -meetmed on võetud kasutusele teeninduses, logistikas, meditsiinis, vahenduses, jm. Tootmisjuhtimine on tegelikult kõikjal, paralleele saab tuua hõlpsasti! Sisuline teadmine on siiski tootmises. Koolitus on LEAN tootmisjuhtimise kallakuga (7 raiskamist, 5S, TPM, Kaizen, JIT, standardne töö – koolitaja omab ligi 15 aastast LEAN juhtimise teadmist ja praktilist kogemust).Koolitus sisaldab integreeritult kõiki tootmisjuhtimise baaselemente. Tutvu teemade ja ajakavaga siin.

 

Koolitusele registreerumine: 

Registreerimine koolitusele kodulehel: http://opstarprofit.ee/koolitus/

Võimalik registreerida ka kasutades e-posti: andres.kase@opstarprofit.ee

5 kuu jooksul 9 päeva – 6 päeva seminariruumi ja 3 päeva ettevõtteid.

Koolituse toimumise koht ja maksumus:Grand Hotel Viljandi konverentsiruum

Koolituse hind registreerimisel kuni 12. septembrini on 1299 €+KM

Koolituse hind alates 13. Septembrist on 1499 €+KM.

Enam, kui ühe osaleja registreerimine toob hinnasoodustusi, info koolituse kodulehel.

Hind sisaldab koolituse materjale, kohvipause ja lõunasööki. Toitlustust pakub Grand Hotel Viljandi restoran. Ettevõtte külastuste tarvis on organiseeritud transport Viljandist ja tagasi.  

Lisainfo:Telefon: +372 5138 403 | E-mail: andres.kase@opstarprofit.ee

Jagan neid mõtteid:

Teabelisti abil oled uuendustega kursis. Ma ei postita palju ja eelistusi saad alati muuuta. Paneme asjad juhtuma!

LEAN või mitte LEAN. Hoiame asjad lihtsad ja teeme seda, mida vaja – Paneme asjad juhtuma! Always Better Than Before.

Andres Kase

Maleski muudab “ettur” mängu seisu! Oskamaks rakendada õigeid meetmeid ja käike, tuleb tunda konteksti, teada ressursside võimekust, eesmärke ja mitmeid muid tegureid. Kui õpetaja seda teab, oskab ta sind paremini suunata!

Andres Kase

Andres on eelkõige strateegiliselt mõtlev ja tegutsev praktik-elluviija. Andresel on pikaajalised kogemused ja põhjalikud teadmised tootmis- ja tööstusjuhtimise alal. 

Andres on kogemust saanud ja oma teadmisi rakendanud aastakümnete jooksul mitmes väiksemas ja suuremas tehases nii spetsialisti, keskastmejuhi kui ka tippjuhina. Kogemuspagasis nii toiduaine-, elektroonika-, metalli- kui ka puidutööstuse juhtimist. 

Andres omab muuhulgas LEAN juhtimise praktilist kogemust alates 2003. aastast. Rakendanud aastakümnete jooksul mitmes suuremas tehases nii spetsialisti, kesk-, kui ka tippjuhina. Aastaid ka koolitajana. 

Ta teab, et oluline on rakendada õigeid meetmeid asjakohaselt ettevõtte süsteemidele ning tunda konteksti, ressursse, eesmärki ja muid tegureid. Teab, millal saab rakendada LEAN-meetodit, millal osa sellest või millal LEAN meetod asjakohane ei olegi.

Tasakaalustamaks teooriat ja praktikat ei panusta Andres vaid klientide koolitamisele – tema põhitegevuste hulka kuulub juhtimise süstematiseerimine, tööstuse praktiline nõustamine, tootmisjuhtimise õpetamine ja juhtimisteenuse osutamine.

Loe mida arvavad osalejad Andrese koolitusstiilist. Ta teeb asjad selgeks! 

Mind leiab